فرشه
این وبلاگ به منظور معرفی روستای فرشه از توابع شهرستان کاشمر خراسان رضوی ایجاد شده است . مطالب ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و هیچ گونه غرض سیاسی مدنظر نیست .
نویسنده: مجتبی خلوصی - ۱۳٩۳/۱٢/۱٦

یادش بخیر

ایام دبیرستان اول صبح شنبه میومدیم پای مینی بوس آقای محمد مقصودی ، برای تحصیل میرفتیم کاشمر و ظهر پنج شنبه برمی گشتیم روستا . این دو روز مینی بوس از همه روزها شلوغ تر بود . گاهی تا شصت نفر مسافر سوار یک مینی بوس بنز با سقف کوتاه که همزمان کلی وسایل دیگه هم بار ماشین بود . از کپسول های گاز گرفته تا گالن بنزین و .... .

یک ساعت سر چهار راه باقری منتظر بودیم و لحظه شماری برای رسیدن به ده . بالاخره بعد از کلی انتظار مینی بوس که به زور درش را می بستند راه می افتاد . البته باز برای مسافر های جامانده دو سه بار دور می زد . آخر سر هم می رفت پمپ بنزین گالن های بنزین و گازوئیل را پر می کرد و با سلام و صلوات راه می افتاد . ماشن کهنه ، مسافر زیاد و بار سنگین ، بالاخره بعد از ساعت دو می رسیدیم ده . باورتون نمیشه وقتی پیاده می شدیم انگار یک اتوبوس واحد بود . جمعیت پیاده می شدند . باید چند متری راه می رفتی تا استخوان های کج و کوله سرجا بیاد . خلاصه هر چی بود یادش بخیر . حالا هر وقت این مینی بوس را می بینم تمام خاطرات آن روزها زنده میشه . خدا نگهدارش باشه . ان شاالله آقای مقصودی بتونه سال های سال به خدمتش ادامه بده .

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :